info [at] bama007.ir 03137866954

درج آگهی ویژه با ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت مشتری در نیازمندی باما 98جهت اطلاعات بیشتر با مدیریت سایت 09109909003 تماس بگیرید.

نیازمندی باما ایرانیان

درج و ثبت آگهی رایگان | درج و ثبت آگهی ویژه

"معرفی انواع سرویس های تاپ دی"

"معرفی انواع سرویس های تاپ دی"

آگهی رایگان
  •  email
  • email
  •    تهران تهران
  • قیمت : 1 تومان
  • وسایل نقلیه حمل و نقل
  • 205 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۷/۰۳/۲۳
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۷/۰۴/۱۱
  • "معرفی انواع سرویس های تاپ دی" تاپ دی شرکت هوشمندی استhttps://topdi-co.com/about که خدمات هوشمند حمل و نقل درون شهری به مردم کشور ارائه می دهد. مدیران تاپ دی معتقدند(،مهم نیست نام سامانه هوشمند حمل و نقل را تاکسی اینترنتی یا تاکسی آنلاین یا حتی درخواست هوشمند تاکسی و اپلیکیشن درخواست تاکسی/خودرو بگذاریم. مهم اینست که شهروندان و رانندگان شرکت های هوشمند حمل و نقل احساس آرامش و تلقی آسایش داشته باشند. به نظر تاپ دی، شیوه برنامه ریزی و سنجش دقیق نیازهای مسافران و رانندگان، در این نتیجه مهم، اثر بسیار بالایی دارد.همانطور که امنیت در سفر برای مسافرین مهم است،درآمد شایسته و منصفانه نیز برای رانندگان مهم است. ما در تاپ دی تلاش می کنیم، تعادلی ایجاد کنیم تا همه گروه های ذینفع به صورت نسبی به نتایج دلخواه خود برسند و این توازان بدون پایش مستمر و بررسی نظرات این دو گروه، غیر ممکن است.بر همین اساس تاپ دی تلاش کرده، سبد کاملی از انواع خدمات حمل و نقل درون شهری را در اختیار شهروندان قراردهد تا هر فرد بر اساس تمایل و استطاعت خود، نسبت به انتخاب خدمات مورد نیاز، اقدام کند.  تاپ دی کلاسیک(Cs): اقتصادی ترین روش سفر درون شهری  تاپ دی کلاسنو (Cn): کلاسیکی با امکانات بیشتر  تاپ دی تاپ (Top): در تاپ (top)،شما همه چیز را بهتر میبینید  تاپ دی تشریفات (Vip): تشریفات، ویژه مسافران (vip)  تاپ دی گلد (Gold): ویژه بانوان طلایی شهر  تاپ دی ویژه(SpL): خدماتی مخصوص سالمندان،کم توانان و کودکان جهت آشنایی بیشتر با تفاوت و خدمات هر یک از موارد فوق به لینک زیر مراجعه کنید: https://topdi-co.com

"معرفی انواع سرویس های تاپ دی"

تاپ دی شرکت هوشمندی استhttps://topdi-co.com/about که خدمات هوشمند حمل و نقل درون شهری به مردم کشور ارائه می دهد. مدیران تاپ دی معتقدند(،مهم نیست نام سامانه هوشمند حمل و نقل را تاکسی اینترنتی یا تاکسی آنلاین یا حتی درخواست هوشمند تاکسی و اپلیکیشن درخواست تاکسی/خودرو بگذاریم. مهم اینست که شهروندان و رانندگان شرکت های هوشمند حمل و نقل احساس آرامش و تلقی آسایش داشته باشند. به نظر تاپ دی، شیوه برنامه ریزی و سنجش دقیق نیازهای مسافران و رانندگان، در این نتیجه مهم، اثر بسیار بالایی دارد.همانطور که امنیت در سفر برای مسافرین مهم است،درآمد شایسته و منصفانه نیز برای رانندگان مهم است. ما در تاپ دی تلاش می کنیم، تعادلی ایجاد کنیم تا همه گروه های ذینفع به صورت نسبی به نتایج دلخواه خود برسند و این توازان بدون پایش مستمر و بررسی نظرات این دو گروه، غیر ممکن است.بر همین اساس تاپ دی تلاش کرده، سبد کاملی از انواع خدمات حمل و نقل درون شهری را در اختیار شهروندان قراردهد تا هر فرد بر اساس تمایل و استطاعت خود، نسبت به انتخاب خدمات مورد نیاز، اقدام کند.

v     تاپ دی کلاسیک(Cs): اقتصادی ترین روش سفر درون شهری

v     تاپ دی کلاسنو (Cn): کلاسیکی با امکانات بیشتر

v     تاپ دی تاپ (Top): در تاپ (top)،شما همه چیز را بهتر میبینید     

v     تاپ دی تشریفات (Vip): تشریفات، ویژه مسافران (vip)

v     تاپ دی گلد (Gold): ویژه بانوان طلایی شهر

v     تاپ دی ویژه(SpL): خدماتی مخصوص سالمندان،کم توانان و کودکان

جهت آشنایی بیشتر با تفاوت و خدمات هر یک از موارد فوق به لینک زیر مراجعه کنید:  https://topdi-co.com